Suns vs. NBA fināla 4. spēles tiešraide: kā skatīties Bucks vs. Suns spēli tiešraidē

Kādu Filmu Redzēt?

NBA fināla ceturtajā spēlē Milvoki Bucks uzņem Fīniksas Suns.

Kāda atšķirība ir spēlei. Džanniss Antetokounmpo guva 41 punktu, bet Džrū Holidejs pievienoja 21 punktu un deviņas rezultatīvas piespēles, kad 'Bucks' NBA fināla trešajā spēlē ar 120:100 uzvarēja Suns. Suns izskatījās neraksturīgi pavirši, sērijai pārejot no Fīniksas uz Milvoki. Kriss Pols un Mikals Bridžs bija atbildīgi par astoņiem zaudējumiem, bet Devins Bukers realizēja 3 pret 14, kad Bucks guva pirmo uzvaru sērijā. Kamerons Džonsons nodrošināja 'Suns' dzirksti no rezervistu soliņa, gūstot 14 punktus un pērkons dunk 30 minūtēs, bet Fīniksā Deandre Eitons bija tikai 24 minūtes, jo lielais vīrs bija ierobežots agrīnu pārkāpumu dēļ.

Sērija īsti sākas tikai tad, kad mājinieki zaudē. Vai 'Bucks' veiks divus panākumus pēc kārtas, vai arī 'Suns' būs vadībā ar 3:1? Mēs gatavojamies uzzināt. Lūk, kā skatīties NBA fināla 4. spēli tiešraidē kanālos ABC, ESPN 3 un Hulu.

CIKLĀS ŠOVAKAR SĀKS SPĒLE SUNS VS BUCKS 4?

Sērijas 4. spēle tiks rādīta trešdien, 14. jūlijā, pulksten 21:00. ET kanālā ABC un ESPN 3.

SUNS VS BUCKS BEZMAKSAS SPĒLES 4 INFORMĀCIJA TIEŠRAIDES:

Ja jums ir derīga kabeļa pieteikšanās, NBA finālspēli var skatīties tiešraidē ABC vai lietotne ABC . Sērijas 4. spēli var arī straumēt tiešraidē Skatieties ESPN vai ESPN lietotne.

KUR SKATĪTIES NBA FINĀLU BUCKS VS SUNS GAME 4 TIEŠRAIDĒ:

Varat arī skatīties NBA finālspēli tiešraidē, aktīvi abonējot straumēšanas pakalpojumu, kas piedāvā ABC vai ESPN3, tostarp fuboTV , Hulu + TV tiešraide , Sling TV , AT&T TV TAGAD, vai YouTube TV . FuboTV un YouTube TV piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versijas piemērotiem abonentiem.

BUCKS-SUNS GAME 4 NBA FINĀLS HULU TIEŠRAIDES INFORMĀCIJA:

Ja jums ir derīgs abonements uz Hulu + TV tiešraide ($ 64,99 mēnesī), varat arī straumēt šīvakara spēli, izmantojot pakalpojuma ABC tiešraidi. Hulu piedāvā septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu piemērotiem abonentiem.